Друк на Футболках

Здійснюємо друк на футболках з тиражем від 1 до 7000 штук включно. Ми надрукуємо будь-яке Ваше зображення, фото, логотип компанії, фірмовий стиль чи просто надпис на вибір. Створити власну візуалізацію Ви можете у конструкторі за посиланням.

Здійснюємо друк на Ваших матеріалах або можемо запропонувати великий вибір власних футболок  та поло з широкою палітрою кольорів та розмірною сіткою. Каталог продукції розміщений за посиланням.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

Зробити замовлення

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо Вам вартість та термін друку.

Каталог

Відповіді на часті запитання

Вартість друку на футболках від 1 до 4 штук здебільшого складає 290 або 390 гривень в залежності від складності макету. В цю вартість вже включений друк та класична футболка. 

Вартість друку на футболках від 5 штук розраховується персонально і залежить від Вашого макету,  логотипу, розміру, розташування, кількості кольорів та тиражу друку. 

Так, здійснюємо. Але гарантію на якість друку  та тривалість експлуатації тоді не надається. 

Так, ми здійснюємо друк з тиражем від 1 штуки. 

Друк тиражем до 10 штук здіснюється протягом 2 – 4 робочих днів в залежності від складності макету та наявності футболок на складі.

Тиражі на друк та вишивку від 10 та більше прораховуються окремо відповідно до запиту.

Так, можливий. Друк за 1 день. За умови наявності футболок та надання макету в погоджений нами термін. 

Доставка по Україні здійснюється компанією “Нова пошта”. 

У Львові Ви маєте можливість отримати Ваше замовлення за адресою вул. Городоцька 197.  Доставки в межах Львова не здійснюємо, але у Вас є можливість замовити кур’єра або таксі на адресу компанії після повної оплати замовлення.

Так, існують. Прання потрібно здійснювати в делікатному або ручному режимі при температурі не більше 40 градусів, без застосування відбілювачів. Прасування з виворітного боку.  Уникати згинів принта.

Технології друку

Контакти

Наша адреса

м. Львів

вул. Городоцька 197

Наш телефон

Е-пошта: