Друк деколем

Деколь – це перевідні зображення, надруковані за допомогою спеціальних трафаретів на аркушах гумованого паперу спеціальними фарбами і закріплені лаковою поверхнею. При зануренні такого листа в воду, лакова пляма і закріплена на зворотному його боці фарба «відходить» від гумованого паперу і готову до роботи «наклейку» наносять до декольованого предмету. Після чого цей предмет поміщають в піч і нагрівають до необхідної температури.  При високих температурах лакова плівка згорає, а фарба, що знаходиться під нею впікається в поверхню виробу. Процес нанесення за допомогою деколю ще називають – деколювання.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95, у вайбер, на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

Прорахувати вартість друку на чашках

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Основна перевага, а разом з тим і недолік технології деколювання полягає в тому, що наносити зображення на різні поверхні можливо тільки ручним способом, що суттєво впливає на собівартість і кількість виробленої продукції. В останнє десятиліття широке поширення технології деколювання отримало в виготовлення сувенірної продукції. Сьогодні вже важко уявити офіс без чашок з нанесеним логотипом компанії, або келих пива в барі, без емблеми пивоварного заводу.

Деколь – як технологія нанесення різних поверхонь має дуже багато як переваг, так і недоліків в порівнянні з іншими способами нанесення потрібної вам інформації або зображення на ту чи іншу поверхню.

До основних недоліків можна віднести наступне:

  • дорога і трудомістка додрукарська підготовка;
  • використання ручної праці в процесі деколювання;
  • великий відсоток браку (пов’язаний з використанням ручної праці);
  • неможливість 100% дотримати необхідні кольору;
  • складність і трудомісткість процесу друку деколі;

Але разом з тим деколь має і незрівнянно важливі переваги:

  • можливість нанесення на поверхні різної форми;
  • барвистість і зносостійкість наноситься зображення;
  • довгий термін зберігання надрукованої деколі (до 10 років) (за умови дотримання правил зберігання);
Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00