Машинна вишивка

Наша студія друку та дизайну PNG.studio допоможе Вам здійснити машину вишивку на футболках, толстовках, світшотах, худі, сумках, кепках та іншому текстилі. Ми здіснюємо прийом замовлень на машину вишивку з мінімальним тиражем від 10 шт.

Здійснюємо вишивку на Ваших матеріалах або можемо запропонувати великий вибір власних футболок, світшотів, худі, толстовок, регланів,футболок поло, кепок, тракерів, фартухів, накидок, кітелів, флісових кофт, жилеток, екосумок, та ін. на базі власного виробництва. 

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу машинної вишивки в PNG.studio

Розрахунок вартості

Вартість машинної вишивки обговорюється в кожному випадку окремо. Для точного визначення вартості вишивки потрібно надати технічне завдання та вказати наступні дані:

  • розмір вишивки, см (Висота х Ширина);
  • кількість кольорів (ниток) для вишивки;
  • об’єкт на якому буде наноситись логотип (тканина чи готовий виріб);
  • тип матеріалу, на якому буде проводитися вишивка;
  • кількість одиниць вишивки (тираж);

Повідомивши нам цю інформацію, ми зможемо зорієнтувати Вас про приблизну ціну оздоблення та вартість розробки програми для вишивальної машини. Кінцева вартість за одиницю вишивки, погоджується після розробки програми для вишивки. Середня вартість розробки програми від 150 грн. Повна вартість складних робіт по дизайну узгоджується індивідуально і вимірюється залежно від затраченого часу нашого спеціаліста.

Комп’ютерна вишивка металізованою ниткою та використання аплікацій з тканин збільшує вартість робіт на 30%.

Ми використовуємо тільки професійне обладнання та якісні матеріали для оздоблення ниткою, щоб створити унікальні речі. Для точного розрахунку вартості вишивки, зверніться безпосередньо до менеджера, зателефонуйте нам, або завітайте до нас!

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери з радістю допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті [email protected]

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00