Прямий цифровий друк

Прямий цифровий друк на тканині являє собою спосіб, при якому принтер друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Вона включає в себе спеціальний принтер, який друкує чорнило безпосередньо на одяг в бажаному місці.

Цифровий друк на футболках дозволяє в найкоротші терміни здійснити нанесення зображень будь-якої складності, гарантуючи, при цьому високу якість принта (близьку до фотографічної). За Вашим бажанням, ми можемо виконати друк фотографій, написів і будь-яких інших принтів, як на білих, так і на кольорових футболках. Зверніть увагу, що друк на білих футболках істотно дешевше ніж по кольоровим. Замовити друк своєї картинки цифровим (прямим) методом можна від 1 шт.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 ,  на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

прямий цифровий друк

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу друку в PNG.studio

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті [email protected]

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00