Прямий цифровий друк

Прямий цифровий друк на тканині являє собою спосіб, при якому принтер друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Вона включає в себе спеціальний принтер, який друкує чорнило безпосередньо на одяг в бажаному місці.

Цифровий друк на футболках дозволяє в найкоротші терміни здійснити нанесення зображень будь-якої складності, гарантуючи, при цьому високу якість принта (близьку до фотографічної). За Вашим бажанням, ми можемо виконати друк фотографій, написів і будь-яких інших принтів, як на білих, так і на кольорових футболках. Зверніть увагу, що друк на білих футболках істотно дешевше ніж по кольоровим. Замовити друк своєї картинки цифровим (прямим) методом можна від 1 шт.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 ,  на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

прямий цифровий друк

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу друку в PNG.studio

Вартість

прямий цифровий білий

*Вартість вказана без врахування виробу. Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу.

прямий(к)

*Вартість вказана без врахування виробу. Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу.

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті [email protected]

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 197

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00