Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк (трафаретний друк, шовкографія) – це один з методів друку, при якому нанесення зображення відбувається способом продавлювання (прокатування) фарби спеціальним ракелем через трафарет(сітка). Виготовляються дані трафарети зі спеціального матеріалу, який просочують фоточутливим складом та полімеризується при опроміненні світла (процес засвічення). Після засвічення частки полімеризованої речовини щільно забивають пори сітки, в той час як не речовина яка не прореагував – змивається спеціальним розчином, тим самим утворюючи по суті «форму» для друку, яка пропускає фарбу тільки в необхідних місцях.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту [email protected]або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

шовкотрафаретний друк

Дізнатися вартість друку на текстилі

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу шовкографії PNG.studio

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті [email protected]

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00