Сублімаціний друк на чашках

Поговоримо про надзвичайний метод нанесення зображення на посуд, а саме – про метод сублімації. Латинське слово «sublimo» означає піднесення, високо підняте. Звідси можна зробити висновок, що друк сублімації – це друк, при якій малюнок накладається зверху на виріб. Такий вид друку можна використовувати тільки для виробів, які не бояться термічної обробки, зокрема – для посуду.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95, на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу сублімаційного друку в PNG.studio

Процес створення малюнку на чашці або кружці включає в себе друк зображення на кольоровому принтері особливими фарбам і на особливому папері. Потім за допомогою спеціального преса зображення переноситься на посуд, попередньо підготувавши поверхню чашки або кружки спеціальним способом.

Але сам процес перенесення має деякі секрети. Наприклад, на принтері зображення обов’язково повинно друкуватися в дзеркальному відображенні, інакше при наступному перенесення на посуд всі написи будуть виглядати незрозуміло. Друкують картинку або логотип на матовому спеціальному папері. Потім  дають малюнку висохнути протягом 20 хвилин.

Потім чашку або інший посуд покриту сублімаційним лаком, термоскотчем приклеюють папір з малюнком до посуду і ставлять її в термопрес, попередньо розігрітий до температури 180-200º. Залежно від величини зображення і розміру посуду малюнок під термопрессом тримають від 60 до 200 секунд. Пори лаку, яким вкрили посуд, «розкриваються», а фарба з паперу переходить на посуд, назавжди впечативаясь в її поверхню. Після цього посуд дістають з термопресса і охолоджують у холодній воді, де пори лаку закриваються, а малюнок набуває міцність.

Чашка з логотипом Вашої компанії – відмінне рішення для реклами свого бізнесу. В офісі, у співробітників на столі, вони будуть частиною «корпоративної культури». Як Ви думаєте, якщо Ваші клієнти щоранку, питимуть каву з чашки з логотипом Вашого бренду, це допоможе Вам бути для них більш «ближче і корисніше». Думаю, відповідь однозначно – ТАК.

Друк на чашках методом сублімації є не надто дорогий, але дуже зручною і якісною. Ми можемо надрукувати принт на чашці в єдиному екземплярі або зробити тираж в будь-якій необхідній кількості.

При такому способі друку вироби виходять красивими і яскравими, з фотографічною чіткістю зображення. У нас є багата колекція малюнків для посуду. Але якщо ви не знайдете такої, як хочете, то наші дизайнери створять його для вас. Ви самі також можете знайти і принести малюнок – і чашка з малюнком на ваше замовлення буде зроблена швидко і якісно.

Не має значення, який це буде малюнок – логотип вашої компанії, цікавий вислів великої людини, яка сподобалася фотографія або репродукція картини. У будь-якому випадку малюнок на чашці буде повністю відповідати вашим вибором.

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00