Сублімаційний друк

Друк сублімації – спосіб фарбування світлих синтетичних тканин матеріалу. Дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до впливу навколишнього середовища. Весь секрет у способі нанесення фарби, яка під впливом особливих умов – високої температури і тиску, переходить в газоподібний стан і проникає в молекули синтетичного матеріалу, з якого зроблені волокна тканини. Присутність синтетичних ниток – одне з головних умов сублімації на текстилі, і чим їх більше, тим краще, оскільки на бавовні, шерсті або льоні ця технологія не спрацьовує. У підсумку, ніж натуральніше матеріал, тим блідіше зображення. Найкращим матеріалом вважається поліестер.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

Дізнатися вартість друку на текстилі

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Вартість

субл

*Ціна на тираж від 50 шт. вираховується окремо. Ціна вказана за друк, без врахування вартості виробу. 

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. З повним списком послуг для дизайну Ви можете ознайомитися за посиланням. Просто надсилайте нам Ваше зображення по електронній пошті p_and_g@ukr.net.

Контакти

Наша адреса

м. Львів

вул. Городоцька 197

Наші телефони

Е-пошта: