Поліграфія та широкоформатний друк

Здійснюємо поліграфічної та широкоформатної продукції з різними тиражами. Поліграфічна продукція від 100 штук, широкоформатний друк від 1 штуки. 

Дизайнери студії друку “PNG.studio” з радістю допоможуть Вам створити дизайн та здійснити додрукарську підготовку Ваших логотипів, зображень або макетів. Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо. 

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , у вайбер, на пошту p_and_g@ukr.net або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 197.

Зробити замовлення

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо Вам вартість та термін друку.

Види продукції

Візитки

Банери

Флаєри

Бланки та оголошення

Блокноти

Наклейки

Вивіски

Мобільні стенди

Листівки

Плакати

Бірки та цінники

Холсти

Пластикові карти

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери з допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. Всі деталі за посиланням.

Наша адреса

м. Львів

вул. Городоцька 197

Наші телефони

Е-пошта: