Послуги дизайну

Дизайнери студії друку “PNG.studio” з радістю допоможуть Вам створити дизайн та здійснити додрукарську підготовку Ваших логотипів, зображень або макетів.

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95 , на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення будь-яких змін або ж додрукарської підготовки.

  •  Файли приймаються у форматах для векторних зображень:  приймаються в форматах: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень:  приймаються в форматах: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Для шовкторафаретного друку та друку флекс/флок плівками. Зображення мають бути в розмірі (1:1), готові до друку, макету у векторі, в кривих, шрифти переведені в  криві, макет без дубльованих ліній, деталізація об’єктів – не менше 1 мм, товщина лінії мінімум 0,5-1 мм,  файл об’єднаний або згрупований в 1 об’єкт, лінії не повинні пересікатися в макеті, кожен колір в макеті повинен бути згрупований або об’єднаний  по окремо.

Друк повноколірних зображень на термоплівці або самоклеючій плівці – наклейки з порізкою (екосольвентними чорнилами) –  макет може бути як растровий(CMYK) так і векторний, окремим об’єктом має бути контур порізу деталізація якого не менше 5 мм, який накладається на зображення яке має бути надрукованим ( зображення має виступати як фоном, по якому ріжеться векторний контур, і має бути навиліт 1-2 мм) Колір для растрових зображень переведений в CMYK

Друк повноколірних зображень шляхом прямого цифрового друку. макет може бути як растровий(CMYK) так і векторний, Зображення мають бути в розмірі (1:1). Колір для растрових та векторних зображень переведений в CMYK. Для друку на чорних тканинах, зображення має бути підготовлене без фону.

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00