Друк флекс/флок плівками

Флексодрук – один з найбільш практичних і вигідних методів друку на одязі. Особливість технології полягає в перенесенні векторного макету на плівку, яка після вирізається плоттером і під дією температури та тиску пресу переноситься на тканину. Флекс плівка відрізняється високою стійкістю та якістю. Вона не боїться прання, не вицвітає з часом і не тріскається. Друк флексом можна назвати вічним. Єдине, що здатне зруйнувати зображення – це агресивне середовище, наприклад, спирт.

Флекс-друк на футболках дозволяє використовувати від 1 до 3-х кольорів, але за умови наявності відстані між елементами. Є ще один важливий момент: неможливо отримати дрібні елементи через складність їх вирізання. Також розрізняють друк флоком. Безпосередньо сам процес нічим не відрізняється від флекса, але флок дає не гладку, а оксамитову картинку.

Вирізняють ще повноколірний термотрансферний друк, який виконується в два основних етапи:

  • перенесення бажаного фото або зображення на особливий папір або плівку за допомогою плотера;
  • перенесення малюнку на одяг за допомогою термопреса при температурі від 120 до 190 градусів Цельсія (час витримки складає 5-30 секунд).

Для консультації та замовлення звертайтеся за телефоном: 093 933 88 95, на пошту [email protected] або ж завітайте до нашого офісу у Львові за адресою Городоцька 242.

термотрансферний друк

Дізнатися вартість друку

Залиште своє ім'я та макет, і ми найближчим часом повідомимо вартість друку.

Відео процесу друку флекс/флок плівками

Вимоги до макетів

Ми приймаємо як готові макети для друку так і макети які потрібно допрацювати чи створити за Вас. Розробляємо, перемальовуємо, допрацьовуємо.

Готовий макет — це файл, який повністю підготовлений до друку та не потребує внесення жодних змін або ж будь-якої додрукарської підготовки.

  • Файли приймаються у форматах для векторних зображень: PDF, EPS, CDR, AI, SVG
  • Файли приймаються у форматах для растрових зображень: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI

 Розмір зображення в макеті повинен бути натуральним (1:1). Весь текст у макеті потрібно трансформувати в криві або докласти до тексту шрифти, які використовувалися.

Наші дизайнери з допоможуть Вам створити необхідний для друку макет. Всі деталі за посиланням.

Контакти
Наша адреса

м. Львів, вул. Городоцька 242

Графік роботи

Пон. – Пт. 09:00 – 18:00

Сб.-Нд.: вихідні

Обід: 13:00-14:00